• Základní informace
 • Registrace
 • Program
 • Publikace
 • Účastníci
 • Sponzoři
 • Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií Vysokého učení technického v Brně ve spolupráci s Mezinárodní společností pro elektrochemii (ISE) si Vás dovolují pozvat na

  23. mezinárodní konferenci
  Moderní baterie, akumulátory a palivové články [ABAF 23]

  21. - 24. srpna 2022
  Vysoké učení technické v Brně
  Technická 12, Brno
  Česká republika

  Místo konání

  Z důvodu opatření proti pandemii COVID-19 se konference i v roce 2022 bude konat v Aule profesora Braunera Vysokého Učení Technického (VUT) v Brně, České republice. Registrace a konferenční výbory se bude nacházet na tom stejném místě:

  Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií
  Vysoké učení technické v Brně
  Technická 12
  616 00 Brno
  Česká republika


  Každý den konference bude před začátkem denního programu zajištěna doprava z hotelu Continental na místo konference a na konci dne zpět. Vzdálenost činí 5 km a jízda trvá v závislosti na dopravní situaci 10 až 15 minut. Pokud byste přijeli autem, parkoviště se nachází přímo před aulou. Vjezd na ně je kolem COVID Spotu. Před závorou musíte stisknout zvonek, říct vrátným, že jedete na konferenci ABAF a oni vám závoru otevřou.



  V případě, že byste se na místo konference potřebovali dostat městskou hromadnou dopravou, autobusová zastávka "Podnikatelská" je jen 3 minuty (190 m) daleko, případně tramvajová zastávka "Technologický park" je 9 minut (650 m) daleko. Spojení v závislosti na startovním místě můžete nalézt zde.


  Brno

  Brno je druhé největší město v České republice, největší moravské město a historické hlavní město Markrabství moravského. Město leží na soutoku řek Svratky a Svitavy a má asi 400 000 obyvatel. Je sídlem důležitých státních institucí, např. ústavního soudu, nejvyššího soudu, ombudsmana nebo úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Brno je také významným vzdělávacím centrem s 34 fakultami patřícími pod 14 škol univerzitního typu.

  Město je známé svými výstavami a veletrhy a patří mezi největší výstavní centra v Evropě. V Brně také probíhají motocyklové a automobilové závody na Masarykově okruhu, mezi kterými je nejvýznamější Grand Prix České Republiky, součást seriálu Mistrovství světa silničních motocyklů. Mezi nejnavštěvovanější památky patří hrad a pevnost Špilberk a katedrála svatého Petra a Pavla na vršku Petrov, dvě středověké budovy utvářející charakteristické panorama města, které jsou také tradičními symboly Brna.