• Základní informace
 • Registrace
 • Program
 • Publikace
 • Účastníci
 • Sponzoři
 • Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií Vysokého učení technického v Brně
  si Vás dovoluje pozvat na

  24. mezinárodní konferenci
  Moderní baterie, akumulátory a palivové články [ABAF 24]

  27. - 30. srpna 2023
  Vysoké učení technické v Brně
  Technická 12, Brno
  Česká republika

  Ubytování

  V centru Brna se nachází mnoho ubytovacích kapacit nejrůznějších typů a většinu z nich lze nalézt a rezervovat prostřednictvím rezervačních portálů jako booking.com, hotels.com nebo expedia.com. Organizátoři konference domluvili preferenční ujednání s Hotelem Continental, který účastníkům konference poskytne výrazné slevy z ceny ubytování. Pokud byste potřebovali pomoc s hledáním jiného typu ubytování, např. v jiné cenové relaci, můžete kontaktovat Františka Kleina na e-mailu frantisek.klein@aba-brno.cz.

  Většina zahraničních účastníků se ubytovává v hotelu Continental, který se nachází jen 150 metrů od tradičních prostor konference na rektorátu univerzity. V důsledku dlouhodobé renovace budovy rektorátu VUT se však bude konference i v roce 2023 konat v Aule profesora Braunera na univerzitním kampusu, který je vzdálen 5 km od hotelu. Každý den konference bude zajišťována doprava mezi hotelem a prostory konference a všechny odchody na večeře a odjezd na úterní výlet budou probíhat od hotelu Continental.


  Hotel Continental ***

  Hotel Continental je výborný *** hotel v centru Brna. Zvýhodněné ceny pro účastníky konference ABAF a oficiální hosty univerzity:

  Pokoj Počet osob Cena
  SGL Standard 1 1600 (+21) Kč
  DBL/TW Standard 1 1750 (+21) Kč
  SGL Superior 1 1980 (+21) Kč
  DBL/TW Standard 2 2150 (+42) Kč
  DBL/TW Superior 2 2350 (+42) Kč

  K získání zvýhodněné ceny je potřeba uvést konferenci ABAF a kód ABAF2023 při rezervaci na e-mailu info@continentalbrno.cz. Pro účastníky konference je k dispozici dostatečný počet pokojů při rezervaci před 11. srpnem 2023. Po tomto datu budou pokoje a ceny dostupné v závislosti na obsazenosti. Cena (včetně DPH) zahrnuje ubytování, bohaté bufetové snídaně s Bio koutkem a Continentální kávou praženou v brněnské pražírně a městský poplatek (21 Kč). Platit je možné hotově v hotelu při příjezdu, platební kartou nebo předem na fakturu. Parkování je dostupné v hotelové garáži (celková kapacita: 80 míst) za 350 Kč/auto/24 hodin.