• Obecné informace
 • Registrace
 • Program
 • Publikace
 • Účastníci
 • Sponzoři
 • Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií ve spolupráci s International Society of Electrochemistry (I.S.E.) si Vás dovolují pozvat na

  20. mezinárodní konferenci
  Moderní baterie, akumulátory a palivové články [ABAF 20th]

  25. - 28. srpna 2019
  Vysoké učení technické v Brně
  Antonínská 1, Brno
  Česká republika

  Doporučené ubytování

  Hotel Continental ***

  Hotel Continental je výborný *** hotel v centru Brna vzdálený 3 minuty chůze od místa konference. Zvýhodněné ceny pro účastníky konference ABAF a oficiální hosty univerzity:

  Pokoj Počet osob Cena
  SGL Economy 1 1350.00 Kč
  DBL/TW Economy 1 1500.00 Kč
  SGL Superior 1 1700.00 Kč
  DBL/TW Economy 2 1800.00 Kč

  K získání zvýhodněné ceny je potřeba uvést konferenci ABAF při registraci. Pro účastníky konference je k dispozici dostatečný počet pokojů při rezervaci před 26. červencem, 2019. Po tomto datu budou pokoje a ceny dostupné v závislosti na obsazenosti. Cena zahrnuje ubytování včetně DPH a bohaté bufetové snídaně s Bio koutkem a Continentální kávou praženou v brněnské pražírně. Platit je možné hotově v hotelu při příjezdu, platební kartou nebo předem na fakturu. Parkování je dostupné v hotelové garáži (celková kapacita: 80 míst) za 250 Kč/auto/24 hodin.


  Holiday Inn Brno **** Superior

  Holiday Inn Brno je moderní **** hotel, nacházející se v těsné blízkosti veletržního a výstavního areálu. Zvýhodněné ceny pro účastníky konference ABAF (v závislosti na obsazenosti):

  Pokoj Počet osob Cena
  Standard 1 1950.00 Kč
  Standard 2 2350.00 Kč

  K získání zvýhodněné ceny je potřeba uvést konferenci ABAF při registraci. Cena zahrnuje ubytování včetně DPH, bohatou bufetovou snídani, klimatizaci, internet a vstup do relaxační zóny s finskou saunou a malou tělocvičnou. Platit je možné hotově v hotelu při příjezdu, platební kartou nebo předem na fakturu. Parkování je dostupné v hotelové garáži.