• Základní informace
 • Registrace
 • Program
 • Publikace
 • Účastníci
 • Sponzoři
 • Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií Vysokého učení technického v Brně ve spolupráci s Mezinárodní společností pro elektrochemii (ISE) si Vás dovolují pozvat na

  23. mezinárodní konferenci
  Moderní baterie, akumulátory a palivové články [ABAF 23]

  21. - 24. srpna 2022
  Vysoké učení technické v Brně
  Technická 12, Brno
  Česká republika

  Ubytování

  V centru Brna se nachází mnoho ubytovacích kapacit nejrůznějších typů a většinu z nich lze nalézt a rezervovat prostřednictvím rezervačních portálů jako booking.com, hotels.com nebo expedia.com. Organizátoři konference domluvili preferenční ujednání se dvěma hotely - Hotelem Continental a Quality Hotel Brno Exhibition Centre, které účastníkům konference poskytnou výrazné slevy z ceny ubytování. Pokud byste potřebovali pomoc s hledáním jiného typu ubytování, např. v jiné cenové relaci, můžete kontaktovat Františka Kleina na e-mailu abaf.brno@gmail.com.

  Většina zahraničních účastníků se ubytovává v hotelu Continental, který se nachází jen 150 metrů od tradičních prostor konference na rektorátu univerzity. V roce 2022 se však bude konference v důsledku renovačních prací na rektorátě a jako důsledek epidemie COVID-19 opět konat v Aule profesora Braunera na univerzitním kampusu, který je vzdálen 5 km od hotelu. Každý den konference bude zajišťována doprava mezi hotelem a prostory konference a všechny odchody na večeře a odjezd na úterní výlet budou probíhat od hotelu Continental.


  Hotel Continental ***

  Hotel Continental je výborný *** hotel v centru Brna. Zvýhodněné ceny pro účastníky konference ABAF a oficiální hosty univerzity:

  Pokoj Počet osob Cena
  SGL Standard 1 1450 (+21) Kč
  DBL/TW Standard 1 1600 (+21) Kč
  SGL Superior 1 1800 (+21) Kč
  DBL/TW Standard 2 1950 (+42) Kč
  DBL/TW Superior 2 2150 (+42) Kč

  K získání zvýhodněné ceny je potřeba uvést konferenci ABAF a kód ABAF2022 při rezervaci na e-mailu info@continentalbrno.cz. Pro účastníky konference je k dispozici dostatečný počet pokojů při rezervaci před 7. srpnem 2022. Po tomto datu budou pokoje a ceny dostupné v závislosti na obsazenosti. Cena (včetně DPH) zahrnuje ubytování, bohaté bufetové snídaně s Bio koutkem a Continentální kávou praženou v brněnské pražírně a městský poplatek (21 Kč). Platit je možné hotově v hotelu při příjezdu, platební kartou nebo předem na fakturu. Parkování je dostupné v hotelové garáži (celková kapacita: 80 míst) za 250 Kč/auto/24 hodin.


  Quality Hotel Brno Exhibition Centre ****

  Quality Hotel Brno Exhibition Centre je moderní **** hotel, nacházející se v těsné blízkosti veletržního a výstavního areálu, 10 minut jízdy od univerzity. Zvýhodněné ceny pro účastníky konference ABAF (v závislosti na obsazenosti):

  Pokoj Počet osob Cena
  Standard 1 1550 (+21) Kč
  Standard 2 1900 (+42) Kč
  Executive 1 2150 (+21) Kč
  Executive 2 2500 (+42) Kč
  Apartment 1 3150 (+21) Kč
  Apartment 2 3500 (+42) Kč

  K získání zvýhodněné ceny je potřeba uvést, že jste účastník konference ABAF během rezervace na reservations.qbex@q-hotels.cz . Cena zahrnuje ubytování včetně DPH, bohatou bufetovou snídani, WiFi a vstup do relaxační zóny s finskou saunou a malou tělocvičnou. Platit je možné hotově v hotelu při příjezdu, platební kartou nebo předem na fakturu. Parkování je dostupné na hotelovém parkovišti za 250 Kč/auto/den.